PWSZ na Facebooku PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Warsztaty dla studentów
06 marca 2020

Warsztaty dla studentów

5 marca 2020 r. odbyły się warsztaty dla studentów 3 roku specjalności nauczycielskiej filologii angielskiej pod tytułem „Jak budować kontakt z uczniem".
10.000 zł do wygrania!
06 marca 2020

10.000 zł do wygrania!

Volkswagen Poznań ogłasza IX edycję konkursu Be The Best!
Komunikat
05 marca 2020

Komunikat

Decyzja Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie
04 marca 2020

"Pomost"

Program Mobilności Studentów i Pracowników
Zaproszenie na warsztaty dla nauczycieli
26 lutego 2020

Zaproszenie na warsztaty dla nauczycieli

„Wspierać w rozwoju, a nie uczyć, czyli wartość kompetencji emocjonalnej w procesie zdobywania wiedzy”
Wykład dr Danuty Główki dla uczniów z Rawicza
24 lutego 2020

Wykład dr Danuty Główki dla uczniów z Rawicza

W ramach umowy o współpracy, w dniu 18 lutego br. Instytut Lingwistyki Stosowanej kolejny już raz gościł 30 uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.
Współpraca ILS z Młodzieżowym Centrum Profilaktyki
24 lutego 2020

Współpraca ILS z Młodzieżowym Centrum Profilaktyki "Alternatywa"

Współpraca Instytutu Lingwistyki Stosowanej z Młodzieżowym Centrum Profilaktyki „Alternatywa” rozwija się.
Plany zajęć na semestr letni 2019/20
17 lutego 2020

Plany zajęć na semestr letni 2019/20

Rozkład zajęć dla filologii na semestr letni 2019/20 znajduje się w menu głównym (Studenci), w zakładce Plany zajęć.
16 lutego 2020

Informacje praktyczne o nowej stronie www

Informacje dotyczące Filologii znaleźć można w menu głównym - DLA STUDENTÓW. Panel USOS wraz z pocztą wykładowców i studentów to górny pasek lub menu główne. Jeśli chodzi o lektoraty, jest to PRACOWNIA JSiK. Zakładka DLA KANDYDATÓW prezentuje ofertę studiów w Instytucie Lingwistyki Stosowanej. Trzy niebieskie ikony: Pracownia Języków Specjalistycznych i Komunikacji, Filologia oraz Pracownia Innowacji Dydaktycznych to przekierowanie do menu głównego. U dołu strony przeczytać można ogólne informacje o naszej Uczelni. Są tam również dane kontaktowe, przydatne linki, wszystkie Instytuty i kierunki.
Plany lektoratów na semestr letni 2019/20
15 lutego 2020

Plany lektoratów na semestr letni 2019/20

Harmonogram lektoratów znaleźć można w kategorii Pracownia JSiK.
Studenci filologii hiszpańskiej uczą się w Hiszpanii
15 lutego 2020

Studenci filologii hiszpańskiej uczą się w Hiszpanii

Agata, Martyna i Kacper - troje studentów Instytutu Lingwistyki Stosowanej przesyła gorące pozdrowienia z północnej części Półwyspu Iberyjskiego.
Studenci filologii w Korei Południowej
31 stycznia 2020

Studenci filologii w Korei Południowej

W dniu 13 stycznia 2020 r. Studenci I roku filologii rozpoczęli przygodę z językiem koreańskim oraz z kulturą koreańską w Kyungdong University w Sokcho w Korei Południowej.
Dzień Dobrych Praktyk
15 stycznia 2020

Dzień Dobrych Praktyk

W dniu 15.01.2020r. w godzinach od 8:45 do 14:00 w Instytucie Lingwistyki Stosowanej odbył się Dzień Dobrych Praktyk zorganizowany przez panią mgr Karolinę Stróżycką.
12 stycznia 2020

"O kryzysie słów kilka....."

W ramach wykładu inaugurującego rok akademicki 2019/20 w Instytucie Lingwistyki Stosowanej, wykładowcy, studenci oraz pracownicy administracji PWSZ w Lesznie zostali poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytania: "Czym jest kryzys w życiu człowieka?" oraz "Jak sobie z nim radzić?"
Zebranie wykładowców Instytutu Lingwistyki Stosowanej
11 września 2019

Zebranie wykładowców Instytutu Lingwistyki Stosowanej

W dniu 22 stycznia 2020 r. w Instytucie Lingwistyki Stosowanej odbyło się zebranie wykładowców.