PWSZ na Facebooku PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
15 marca 2022

Stypendium Językowe Santander

Stypendium Językowe Santander
Online English Courses 2022 – British Council

Prowadzony jest obecnie nabór na program podnoszący kompetencje z języka angielskiego.

Na chętnych czeka 5 000 miejsc na bezpłatne kursy z języka angielskiego online. Program będzie realizowany na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Uczestnicy wezmą udział w szkoleniach na platformie e-learningowej oraz w lekcjach online z lektorami British Council. Dla studentów jest to okazja do rozwinięcia zdolności językowych potrzebnych szczególnie w środowisku pracy. Kurs jest kierowany do wszystkich osób, które ukończyły 18 rok życia i chcą rozwijać swoje kompetencje.

·         Santander Scholarships Language | Online English Courses 2022 – British Council 

Bezpłatne, interaktywne kursy z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej oraz lekcje online z nauczycielami British Council.Program dla 5 000 osób, powyżej 18. roku życia będzie prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i pomoże zwiększyć szanse na rynku pracy. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają certyfikaty British Council.

Aplikuj do 29 marca br.: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-idiomas-online-english-courses-2022-british-council 

 

Razem dla Ukrainy

Dodatkowo zachęcamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej dla Ukrainy - Podwójna Moc Pomagania. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Santander Bank Polska.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl 

Pozdrawiamy,
Santander Universidades

 

 Szczegóły dotyczące innych stypendiów w pliku poniżej

Pliki do pobrania